XL

Державний університет
інформаційно-комунікаційних
технологій

Вступ 2024: Запрошуємо на вступ до магістратури в ДУІКТ!

10:36, 31-07-2024

Шановні вступники до магістратури! Запрошуємо на вступ до ДУІКТ!

Прийом заяв і документів розпочинається 1 серпня і закінчується 22 серпня о 18.00!

Не знаєте з чого почати?

Пропонуємо заповнити просту форму за посиланням https://duikt.edu.ua/ua/abit_mag/register і ми допоможемо написати унікальний мотиваційний лист та допоможемо з подачею заяви на вступ і оформленням всіх документів.

Також ми радимо Вам відвідати Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій для подачі заяв та документів у паперовій або електронній формі для вступу на навчання до магістратури.

Працівники приймальної комісії будуть раді допомогти правильно подати заяву на вступ до університету.

#ДУІКТ #магістратура #вступ2024 #вступДУІКТ